Hej Mirki i Mirabelki, część…

Hej Mirki i Mirabelki,
część z Was z pewnością kojarzy mnie z głośnej na początku tego roku akcji z Empikiem i grą planszową Obecność. Tym razem również chciałem na chwilę przykuć Waszą uwagę w temacie gier planszowych ale w odrobinę innym aspekcie.

Mianowicie, mój kolega (Łukasz) jest autorem gry „Plażing – parawany w dłoń”, która od kilku dni ma swoją kampanię społecznościową na portalu wspieram.to – https://wspieram.to/plazing i przyznam szczerze, że zbiórka idzie dość opornie a to rzeczywiście fajna gra logiczna (ograłem prototyp i mówię to z czystym sumieniem), w którą włożył mnóstwo serca, pracy i wysiłku przez ostatni rok (min. jeździł po Polsce na spotkania planszówkowe itp). Od razu mówię, że on nie wie, że postanowiłem napisać na Wykopie w tej kwestii i po prostu chciałem zrobić dobry uczynek wspierając go dodatkowo chociażby w ten sposób po cichu licząc na „Wykop Efekt” – pomożecie chociaż plusem? (ʘ‿ʘ)

#grybezpradu #planszowki #gryplanszowe #heheszki ( gra de facto jest humorystyczna ( ͡° ͜ʖ ͡°) ) #crowdfunding #polska #rozrywka